Affordable Stay Navratilova

Apartament Affordable Stay Navratilova Praga cieszy się centralną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Rynek Staromiejski w Pradze w odległości 950 metrów, gdzie goście mogą robić zakupy. Obiekt położony jest tylko 1 km od dworca kolejowego Główny w Pradze i mniej niż 5 min pieszo od przystanku autobusowego Myslikova.

Aby zapewnić Ci komfort, apartament Affordable Stay Navratilova oferuje zmywarkę.

Ten apartament jest wyposażony w kuchnię dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.

Muzeum Alfonsa Muchy znajduje się w tylko 12 min spacerem od tego apartamentu, podczas gdy Most Karola w Pradze znajduje się w w zasięgu ręki. Dotarcie do serca Pragi zajmie Ci 15 min. Muzeum Franza Kafki leży w zaledwie 1 km. W odległości 5-minutowego spaceru od stacji metra Narodni.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Affordable Stay Navratilova Praga
Jt'S Apartments Navratilova Str.
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Jt'S Apartments Navratilova Str.

37 m od nieruchomości
USD 129 USD 116
za noc
Elegant Apartment In New Town By Easybnb Premium
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Elegant Apartment In New Town By Easybnb Premium

9.3
Wspaniały 77 opinii
40 m od nieruchomości
USD 163 USD 147
za noc
Business Class Ruterra Suite
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Business Class Ruterra Suite

52 m od nieruchomości
USD 289 USD 260
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Praga im. Václava Havla
    18 km

    Stacje kolejowe

    Praha hlavní nádraží
    1,1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W łazience

    • Pralka

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 20:00
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Affordable Stay Navratilova oferuje bezpłatne Wi-Fi?
      Apartament Affordable Stay Navratilova oferuje Wi-Fi za darmo.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Praga im. Václava Havla
    18 km

    Stacje kolejowe

    Praha hlavní nádraží
    1,1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Affordable Stay Navratilova Praga

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij